Stainless Steel Zircon Women's Bracelet Non-Fading Titanium Steel Jewelry European Heart Shape
Item No: OLXIAEZ9
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 23g |
Price range: $3.68 through $4.26











Item No: OLXIAEZ9
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | HMSZ036-steel Color, HMSZ038-steel Color, HMSZ039-steel Color, HMSZ037-steel Color |
| Style | HMSZ036-, HMSZ038-, HMSZ039-, HMSZ037- |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.