Item No: OLPG37RP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Round, Water Droplets |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 3g |
Price range: $0.84 through $1.27







Item No: OLPG37RP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Round, Water Droplets |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | White, Black, Silver, Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.