Item No: OL1KGR2FA
Minimum Purchase Quantity: 2
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 1g |
Price range: $0.53 through $0.75

































Item No: OL1KGR2FA
Minimum Purchase Quantity: 2
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Color | 3342 Silver, 3350 Silver, 3350 Gold, 3354 Silver, 3356 Silver, 3356 Gold, 3348 Silver, 3348 Gold, 3357 Silver, 3357 Gold, 3344 Silver, 3345 Silver, 3345 Gold, 3346 Silver, 3346 Gold, 3347 Silver, 3347 Gold, 3352 Silver, 3352 Gold, 3344 Gold, 3349 Silver, 3349 Gold, 3351 Silver, 3351 Gold, 3355 Silver, 3355 Gold, 3353 Silver, 3353 Gold, 3342 Gold, 3343 Silver |
| Size | Ear Studs |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.