Item No: OL100OILX
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 6g |
Price range: $1.28 through $1.79





Item No: OL100OILX
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Steel Gold Double Strand Woven Necklace, Color Double Strand Woven Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.