Item No: OL1SAWIB4
Minimum Purchase Quantity: 2
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 12g |
Price range: $0.68 through $1.07


























Item No: OL1SAWIB4
Minimum Purchase Quantity: 2
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold Pearl Earrings1, Gold Pearl Earrings3, Gold Pearl Earrings2, Gold Pearl Earrings12, Gold Pearl Earrings4, Gold Pearl Earrings5, Gold Pearl Earrings6, Gold Pearl Earrings11, Gold Pearl Earrings13, Gold Pearl Earrings15, Gold Pearl Earrings16, Gold Pearl Earrings17, Gold Pearl Earrings18, Gold Pearl Earrings19, Gold Pearl Earrings20, Gold Pearl Earrings22, Gold Pearl Earrings23, Gold Pearl Earrings24, Gold Pearl Earrings9, Gold Pearl Earrings7, Gold Pearl Earrings8, Gold Pearl Earrings21, Gold Pearl Earrings10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.