Item No: OL144ZV7Y
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
$0.56













Item No: OL144ZV7Y
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Color | E–01, E–02, E–03, E–04, E-05, E–06, E–07, E–08, E–09, E-10 |
| Model | 18k |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.