Item No: OLDBXEZ1
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Diamond |
|---|---|
| Style | Lady |
| Gender | Women's |
| Pattern | Zirconia Insert Rod |
| Material | Metal |
| Occasion | Anniversary, Birthday, Festival |
| Classification | Zircon |
| Weight | 2g |
$0.37 – $0.49Price range: $0.37 through $0.49




































































































































































Item No: OLDBXEZ1
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Diamond |
|---|---|
| Style | Lady |
| Gender | Women's |
| Pattern | Zirconia Insert Rod |
| Material | Metal |
| Occasion | Anniversary, Birthday, Festival |
| Classification | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | White Zircon-Gold, White Zircon-Steel, Colorful Zircon, Black Zircon, Purple Zircon, Pink Zircon, Green Zircon-ER2095 |
| Size | 0.8*6*3mm (single), 0.8*6*2mm (single), 0.8*6*4mm (single), 0.8*8*2mm (single), 0.8*8*3mm (single), 0.8*8*4mm (single), 1.0*6*2mm (single), 1.0*6*3mm (single), 1.0*6*4mm (single), 1.0*8*2mm (single), 1.0*8*3mm (single), 1.0*8*4mm (single), 1.0*10*2mm (single), 1.0*10*3mm (single), 1.0*10*4mm (single) |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.