Item No: OL15E0WK0
| Craft | Beaded, Beaded |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 8g |
Price range: $1.44 through $1.46








Item No: OL15E0WK0
| Craft | Beaded, Beaded |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Sl100, Sl100-1, Sl100-2, Sl100-3, SL159 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.