Snake Pattern Jewelry Set For Women In Silver Copper With Zircon Inlay, 1 Set
Item No: OL1QR195K
| Color | Silver |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Jewelry Set |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 35g |
Price range: $3.20 through $5.61





Item No: OL1QR195K
| Color | Silver |
|---|---|
| Gender | Women |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Jewelry Set |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Ear clip-Silver, Bracelet-Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.