Item No: OL1EDTW5Q
| Color | White, Purple, Green, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal, Dinosaur |
| Material | Copper |
| Classification | Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference |
| Number 7 | 5.4 |
Price range: $1.31 through $1.53



























Item No: OL1EDTW5Q
| Color | White, Purple, Green, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal, Dinosaur |
| Material | Copper |
| Classification | Ring |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference |
| Number 7 | 5.4 |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Style | Yellow 18K Gold, Green 18K Gold, Green Rose Gold, Green White K, Jz00168 Gold, Jz00168 Rose Gold, Jz00168 White K, Yellow Rose Gold, Yellow White K, Dark Blue 18K Gold, Dark Blue Rose Gold, Dark Blue Style White K, Jz00167 Gold, Purple Style 18K Gold, Purple Style Rose Gold, Purple Style White K, Jz00166 Gold, Jz00166 Rose Gold, Jz00166 White K, Jz00167 Rose Gold, Jz00167 White K, Jz00169 Gold, Jz00169 Rose Gold, Jz00169 White K |
| Size | No. 7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.