Item No: OLQ9GUDT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $1.42 through $1.72





Item No: OLQ9GUDT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | X232 Snake Bone Long Necklace 120cm Long, X232-As Main Image 2mm Thick-120cm Long |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.