Item No: OLR1W5X
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Triangle, Moon, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $0.63 through $1.01









Item No: OLR1W5X
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Triangle, Moon, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Heart Necklace (Gold), Heart Necklace (Silver), Triangle Necklace (Silver), Moon Necklace (Silver), Triangle Necklace (Gold), Moon Necklace (Gold) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.