Item No: OL1TMPQBM
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $1.05 through $2.05







Item No: OL1TMPQBM
Minimum Purchase Quantity: 5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold-Black (One Set), Gold (Separate Ear Studs), Gold-Black (Separate Necklace), Gold-White (Separate Necklace) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.