Item No: OL8Q6UAY
| Color | Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
Price range: $0.64 through $0.76






Item No: OL8Q6UAY
| Color | Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Black, Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.