Item No: OLC89S2V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | natural stone, Ferroalloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $1.34 through $1.49













Item No: OLC89S2V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | natural stone, Ferroalloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Silver + Amethyst, Silver Spotted Stone, Silver Tiger-Shaped Stone, Silver Green Aventurine, Silver Obsidian, Silver Pink Crystal, Silver Rose Stone, Silver Glitter, Silver + White Crystal |
| Style | Silver Green |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.