Item No: OL1RB1ZWH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $1.02 through $1.66

















Item No: OL1RB1ZWH
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Butterfly |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Size | 1#, 2#, 4#, 3#, 5#, 6#, 7# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.