Item No: OL17SGU96
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Hollow Out, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square, Flower, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
Price range: $1.01 through $2.30


















Item No: OL17SGU96
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Hollow Out, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square, Flower, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Color | J453 Gold, J365 Gold, J392 Gold, J408 Gold, J366 Gold, J405 Gold, J440 Gold, J364 Gold, J419 Rose Gold, J412 Gold, J454 Gold, J428 Gold, J407 Gold, J484 Red, J484 Green |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.