Item No: OL1PL8D1U
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.73 through $1.11





















Item No: OL1PL8D1U
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Platinum + 4mm White Stone, Platinum + 3mm White Stone, Rose Gold + 3mm White Stone, Gold + 3mm White Stone, Rose Gold + 4mm White Stone, Gold + 4mm White Stone, Platinum +5mm White Stone, Rose Gold +5mm White Stone, Gold +5mm White Stone, Rose Gold + 6mm White Stone, Platinum + 6mm White Stone, Gold + 6mm White Stone, Platinum + 7mm White Stone, Rose Gold + 7mm White Stone, Gold + 7mm White Stone, Platinum + 8mm White Stone, Rose Gold + 8mm White Stone, Gold + 8mm White Stone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.