Item No: OL1GBQ44U
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | White Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$1.26









Item No: OL1GBQ44U
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | White Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | White Diamond Style, Yellow Diamond Style, Pink Diamond Style, Red Diamond Style, Lvzuan Style, Blue Diamond Style |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.