Item No: OL1OS69ZD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color, Twist |
| Material | Freshwater Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.31 through $2.49

















Item No: OL1OS69ZD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color, Twist |
| Material | Freshwater Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Non-Fading Chain like Flat Snake Titanium Steel, 3.0 round Beads Titanium Steel Necklace 50cm, 2.0 Steel Color Square Pearl Titanium Steel Necklace 70cm, 2.0 Golden Square Pearl Titanium Steel Necklace 70cm, Titanium Steel Thin Chain, Steel Color Universal Chain Titanium Steel, Titanium Steel Gold Box Chain 40 5cm, Gold Universal Chain Titanium Steel, 50 5cm Non-Fading Silver Hemp Flowers Chain, Silver Titanium Steel Love Necklace, 50 5cm Non-Fading Golden Hemp Flowers Chain, Matte Millet Pearl Small Necklace, 45 5cm Non-Fading Golden Hemp Flowers Chain, Golden Color Does Not Fade Love Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.