Item No: OL13GVFQF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 11g |
Price range: $1.16 through $1.69





Item No: OL13GVFQF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.