Item No: OL1JZDZX8
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Pleated, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 8, 9 |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
$0.60





Item No: OL1JZDZX8
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Pleated, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 8, 9 |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Jz072 Ultra Fine White Diamond Ring Gold |
| Size | No. 10, No. 5 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.