Item No: OL184SSR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Date, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 25g |
Price range: $2.89 through $3.40





Item No: OL184SSR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Date, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.