Item No: OL1XC1QS3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 9g |
$2.24



Item No: OL1XC1QS3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.