Item No: OLDLMG0N
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $0.99 through $1.42






Item No: OLDLMG0N
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Sl094 Three-Color Cross Bracelet, Gold |
| Style | Sl063 Three-Layer Cross Bracelet |
| Color | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.