Item No: OLR5M80K
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
Price range: $0.84 through $1.35





Item No: OLR5M80K
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | A5171 Pull Keel Chain |
| Style | 511 |
| Color | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.