Item No: OLDQKFIR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 7g |
$1.41





Item No: OLDQKFIR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | (White Gold Color) Dy190103, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.