Item No: OL1NWXPHY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 13g |
Price range: $0.55 through $0.64
![A [8184] Ball Bead Chain Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9cbae9e791d35afc4bed2759a8a7b01c-300x300.webp)


![A [8184] Ball Bead Chain Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9cbae9e791d35afc4bed2759a8a7b01c-300x300.webp)


Item No: OL1NWXPHY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Style | A [8184] Ball Bead Chain Necklace, 【8150】Ball Bead Chain, 【8184】Ball Bead Chain Necklace |
| Color | Gold, Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.