Item No: OL15MFUKF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$1.26






Item No: OL15MFUKF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Rectangle, Triangle, Drop Shape |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.