Item No: OL1X2LP38
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Braid |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
$1.40



Item No: OL1X2LP38
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Braid |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Woven Pull Bracelet-Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.