Item No: OLOWEZRP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Anklet, Necklace |
| Weight | 11g |
Price range: $0.40 through $0.91








Item No: OLOWEZRP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Anklet, Necklace |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Style | Necklace, Sparkling Bracelet, Jl121 Sparkling Anklet, SL017 Square Zircon Bracelet |
| Color | Gold, Steel Color |
| Model | O6039 Sparkling Necklace Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.