Item No: OL99FDVN
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 10g |
Price range: $1.67 through $1.92







Item No: OL99FDVN
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | 2 Pieces/Set Golden Stainless Steel Anklets Suit Se3565, 1, 2 Pieces/Set Golden Stainless Steel Anklets Suit Se3566, 2 Pieces/Set Golden Stainless Steel Anklets Suit Se3562, 2 Pieces/Set Golden Stainless Steel Anklets Suit Se3563 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.