Item No: OL1M1XEA1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 23g |
Price range: $0.38 through $0.89














Item No: OL1M1XEA1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | 4mm Gold Bracelet (Type C), 6mm Steel Bracelet (Type C), 4mm Black Bracelet (Type C), 6mm Black Bracelet (Type C), 4mm Colorful Bracelet (Type C), 6mm Colorful Bracelet (Type C), 6mm Gold Bracelet (Type C), 8mm Black Bracelet (Type C), 8mm Gold Bracelet (Type C), 4mm Rose Gold Bracelet (Type C), 8mm Rose Gold Bracelet (Type C) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.