Item No: OL3YJKHG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 12g |
Price range: $0.97 through $2.42








































































Item No: OL3YJKHG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | J287 (White Gold Color), J384 (White Gold Color), J384 (Golden), J384 (Rose Gold), J385 (White Gold Color), J385 (Rose Gold), J342 (Rose Gold), J342 (Golden), J342 (White Gold Color), Single Row Ring (White Gold Color), Single Row Ring (Rose Gold), J55 (Rose Gold), J55 (White Gold Color), J371 (White Gold Color), J378 (White Gold Color), J371 (Rose Gold), J378 (Rose Gold), J192 (White Gold Color), J192 (Rose Gold), Leaves Open Ring (Platinum), Leaves Open Ring (Rose Gold), J346 (White Gold Color), J346 (Rose Gold), J346 (Golden), J329 (White Gold Color), J329 (Golden), J287 (Rose Gold), J350 (Rose Gold), J197 (White Gold Color), J220 (Rose Gold), J326 (Rose Gold), J188 (White Gold Color), J188 (Rose Gold), J350 (White Gold Color), J197 (Rose Gold), J220 (White Gold Color), J326 (White Gold Color), J350 (Golden), J196 (Rose Gold), J196 (White Gold Color), J161 (White Gold Color), J195 (Rose Gold), J363 (White Gold Color), J363 (Rose Gold), J195 (White Gold Color), J363 (Golden), J129 (White Gold Color), J129 (Rose Gold), Full Diamond Wings Open Ring (White Gold Color), Full Diamond Wings Open Ring (Rose Gold), J327 (White Gold Color), J327 (Rose Gold), J327 (Golden), J260 (White Gold Color), J368 (White Gold Color), J368 (Rose Gold), J260 (Rose Gold), Full Diamond Wings Open Ring (Yellow Gold), J364 (White Gold Color), J364 (Rose Gold), J365 (Rose Gold), J365 (White Gold Color), J365 (Golden), J123 (White Gold Color), J123 (Rose Gold), J259 (White Gold Color), J339 (White Gold Color), J339 (Rose Gold), J152 (One Set) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.