Item No: OLSKXNIL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $1.80 through $2.64








Item No: OLSKXNIL
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 8mm, 3mm, 4mm, 6mm, 5mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.