Item No: OLS7PVT1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Couple |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
$3.05
















Item No: OLS7PVT1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Couple |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Bracelet 1#, Bracelet 2#, Bracelet 3#, Bracelet 5#, Bracelet 6#, Bracelet 7#, Bracelet 8#, Bracelet 10#, Bracelet 11#, Bracelet 12#, Bracelet 14#, Bracelet 15#, Bracelet 19# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.