Item No: OL1RIMZFK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Chakra Bracelet |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 11g |
Price range: $0.19 through $1.21















Item No: OL1RIMZFK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Chakra Bracelet |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Silver 1 Row Sl0038-1, Gold 1 Row Sl0038-7, Gold 2 Rows Sl0038-8, Silver 2 Rows Sl0038-2, Silver 3 Rows Sl0038-3, Gold 3 Rows Sl0038-9, Silver 4 Rows Sl0038-4, Gold 4 Rows Sl0038-10, Silver 5 Rows Sl0038-5, Golden 5 Rows Sl0038-11, Silver 6 Rows Sl0038-6, Gold 6 Rows Sl0038-12 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.