Item No: OLU58BYO
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 9g |
$0.89









Item No: OLU58BYO
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Style | Style 6, Style1, Style 2, Style 3, Style 4, Style 5 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.