Item No: OL1PUYMA4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 16g |
Price range: $1.92 through $4.41
















Item No: OL1PUYMA4
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Color | Jy1664 |
| Model | 18K |
| Option | JY1661G, JY1662G, JY1664G, JY1660G, JY1663G, JY1658G, JY1655G, JY1657G, JY1656G, JY1659G, JY1665G, JY1666G |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.