Item No: OL1LVYQ2T
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
$0.62





Item No: OL1LVYQ2T
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear clips |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Style | 01 Light KC |
| Color | Gold |
| Option | 02 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.