Item No: OLM5927P
| Style | Simple Style, Shiny |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Tennis Bracelet |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$1.51



Item No: OLM5927P
| Style | Simple Style, Shiny |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Tennis Bracelet |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Full Diamond Micro-Inlaid Bracelet |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.