Item No: OL1FWEJZ8
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Zircon |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Water Droplets, Rectangle |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Anklet, Necklace |
| Weight | 6g |
Price range: $2.22 through $2.48






Item No: OL1FWEJZ8
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Zircon |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Water Droplets, Rectangle |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Anklet, Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Gold Color (Bracelet), Gold Color (Anklet), Gold Color (Necklace) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.