Item No: OL130342M
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 9g |
$0.54



Item No: OL130342M
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Model | A585-Ball Bead Chain Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.