Item No: OLBOGALT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Outdoor, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 5g |
Price range: $0.99 through $2.20








Item No: OLBOGALT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Outdoor, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Steel Earrings without Diamonds, Gold Earrings without Drill, Gold, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.