Item No: OL1FDWF8Y
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.39 through $0.67


















Item No: OL1FDWF8Y
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color-6mm, Steel Color-2.5mm, Steel Color-3mm, Steel Color-4mm, Black-2.5mm, Gold-2.5mm, Steel Color-5mm, Black-3mm, Gold-3mm, Black-4mm, Gold-4mm, Black-5mm, Gold-5mm, Black-6mm, Gold-6mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.