Item No: OLO7CHMP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Outdoor, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 15g |
$3.28



Item No: OLO7CHMP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Outdoor, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold (6 Diamonds) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.