Item No: OLLGJNGP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 40g |
Price range: $1.98 through $3.68



































Item No: OLLGJNGP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Option | White crystal, Colorful Glass, Spotted stone, Leopard Skin, Rainbow Stone, opal, Bronze Gray, Black Line Rhodochrosite, Red Jasper, Red Gold Sand, Red Stone, Tiger Eye, Unakite, Labradorite, Blue san, Blue Grain Stone, Dragon Blood Stone, Green Aventurine, Yellow jade, Colorful Fluorite, Rose Stone, Xinshan Jade, Amazon Stone, Indian Agate, Mahogany texture, Black Glitter, Blue Point Stone, Pink crystal, Lapis Lazuli, Cherry agate, Amethyst, Tourmaline with Shape |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.