Item No: OLW60PCK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Mixed materials |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
Price range: $0.45 through $2.26


















Item No: OLW60PCK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Mixed materials |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Tiger Eye a Goods, Volcanic Rock 01, Frosted, Hematite, Wooden beads, Wooden Bead Frosted, Volcanic rock, White-barked pine, Glitter, Imported White-Barked Pine 01, Map, Import White-Barked Pine, Tiger Eye Ordinary Goods |
| Style | Bright, Tiger-eye |
| Color | Black, blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.