Item No: OLPVTTW9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Imitation Pearl, Plastic |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
Price range: $1.60 through $1.85






Item No: OLPVTTW9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Imitation Pearl, Plastic |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | ZZ-B23122601B, ZZ-B23122601A, ZZ-B23122601C |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.