Item No: OLBUBTOP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Heart Shape, Flower |
| Material | Metal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$0.98




























































Item No: OLBUBTOP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Heart Shape, Flower |
| Material | Metal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Style 2, Style 3, Style 4, Model 8, Style 10, Style 12, Style 5, Style 7, Style 13, Style 1, Style 6, Style 9, Style 11, Model 14 |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.